از مترجم های اسطوره ای آسان ترنسلیت تا تایپیست های 10 انگشتی لنپرا

خیلی شما را به بیراهه نبرم ، نمی خواهیم در مورد داستان های اساطیری صحبت کنیم ، از رستم و سهراب و اسفندیار ، نه . بلکه سخن بیشتر به نیاز دنیای امروز اتفاقا مربوط می شود . جاییکه نیاز برای انتقال مفاهیم از زبانی به زبان دیگر صنعت ترجمه را بوجود آورده و اکنون یکی از بایدهای جامعه امروزی می باشد و روز به روز در حال پیشرفت است . ترجمه ای که اگر خوب انجام بگیرد می تواند تمامی معنا را به همراه حس گوینده سخن منتقل کند و البته وای به زمانی که این کار به شکل صحیح خود صورت نگیرد . بگذارید کمی مثال عینی تر بزنیم . ترجمه متون تخصصی برای دانشجو هدفش هر چه باشد کیفیت کار خوب و قیمت ارزان را طلب می کند . اما براستی کدام موسسه برای ترجمه در ایران بهترین است ؟ آیا می توان برای کار انجام تایپ حرفه ای و با تعرفه مناسب هم جای مطمئنی پیدا کرد ؟

آسان ترنسلیت

داستان از آنجا شروع شد که به مرور نیاز به مقالات معتبر خارجی و عمدتا به زبان انگلیسی بیشتر شد و این مقالات باید به فارسی ترجمه شوند . برای هر رشته خاص هم مانند مدیریت ، روانشناسی ، حقوق و پزشکی ترجمه تخصصی مورد نیاز بود و هر مترجمی نمی تواند کار را خوب از آب در بیاورد . بنابراین سفارش ترجمه و تایپ آن بیشتر شد و مشتریان انتظار داشتند تا همیشه برای مقالات و کتاب هایی که برای ترجمه و تایپ به دست موسسات دارالترجمه می سپارند ، کیفیت خوب را تحویل بگیرند . همین باعث رقابت بیشتر موسسات در بکارگیری مترجم ها و تایپیست های با سطح حرفه ای بالا شد به طوری که هم اکنون آسان ترنسلیت دارای مترجمانی است که ترجمه کتاب را در کوتاهترین زمان و با کیفیت طلایی انجام می دهند و همچنین تایپیست های کاملا حرفه ای موسسه ای مانند لنپرا زبانزد هستند . همین امر باعث شده تا مشتریان قدیمی زیادی تمامی سفارشات خود را به این مجموعه بسپارند و همچنین دانشجویان زیادی را به خاطر تخفیفات و البته کیفیت بالای کارها معرفی بکنند .

همچنین این نوید را می توان داد که تایپیست های این مجموعه برای همکاری در تهیه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که بر روی سایت های مرجع مانند آسان داک ( asandoc.com ) قرار می گیرند و به صورت عمده می باشند ، آماده هستند . این کارها به خاطر حجیم بودن حتما از تخفیفات ترجمه دانشجویی ارزان برخوردار است تا باعث شود تا انجام ترجمه و کار تایپ ارزانتری در اختیار مشتری قرار گیرد . همچنین تعداد تایپیست ها و مترجم ها به اندازه کافی زیاد هستند تا کار به صورت فوری در اختیار مشتری قرار گیرد . در اختیار قرار دادن نمونه تست تایپ و ترجمه برای مشتری یکی از کارهایی است که شاید اولین بارها در این موسسات معتبر قدیمی انجام شد و به مرور تمامی موسسات در این زمینه دنباله رو آن شدند .

آسان ترنسلیت
نوشته شده در بهمن 1397 | رپورتاژ آگهی